Інтерфакс-Україна
19:32 22.10.2022

Делегація з Фінляндії приїде до Туреччини 25 жовтня на переговори щодо екстрадиції

1 хв читати
Делегація з Фінляндії приїде до Туреччини 25 жовтня на переговори щодо екстрадиції

Делегація з Фінляндії відвідає Туреччину 25 жовтня, сторони проведуть переговори навколо екстрадиції причетних, на думку Анкари, до терористичних структур, повідомляє агентство "Анадолу".

За його даними, представники фінського Мін'юсту зустрінуться з турецькими колегами на чолі з керівником відділу Мін'юсту Туреччини із закордонних справ та справ ЄС Касимом Чічеком. Очікується, що турецька сторона проінформує Фінляндію про злочини і вимагатиме їхньої видачі Туреччині.

Екстрадиція причетних, на думку Анкари, до терористичної діяльності є однією з умов, які Туреччина висувала для ратифікації вступу Швеції та Фінляндії до НАТО. Йдеться про діячів-курдів із "Робітничої партії Курдистану" та про представників руху FETO Фетхуллаха Ґюлена, які проживають у цих країнах, ці організації Туреччина вважає терористичними формуваннями.

Наразі вступ цих країн до НАТО ратифікували 28 країн із 30. Не зробили цього лише Туреччина та Угорщина. Зі Швецією Туреччина проводить аналогічні переговори.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА