Інтерфакс-Україна
07:35 24.10.2022

КНДР і Південна Корея обмінялися попереджувальним вогнем на морському кордоні

1 хв читати
КНДР і Південна Корея обмінялися попереджувальним вогнем на морському кордоні

Військові Південної Кореї заявили в понеділок, що зробили попереджувальні постріли після того, як судно КНДР нібито перетнуло морський кордон між двома країнами в Жовтому морі, повідомляє "Ренхап".

За даними Об'єднаного комітету начальників штабів ЗС Південної Кореї, північнокорейське судно перетнуло морський кордон недалеко від острова Беннен о 3:42 ночі (21:42 за Києвом).

Південнокорейські військові відкрили попереджувальний вогонь, після чого судно КНДР відступило на північ.

Тим часом у Пхеньяні заявляють, що південнокорейський конвойний корабель порушив морський кордон із КНДР о 3:50 ранку (21:50 за Києвом).

Згідно з заявою неназваного представника Генштабу, яку публікує ЦТАК, південнокорейське судно вторглося до морської військово-демаркаційної лінії КНДР на 2.5 - 5 км і зробило попереджувальні постріли "під приводом контролю над незрозумілим судном".

У відповідь військові КНДР здійснили 10 попереджувальних пострілів із реактивної системи залпового вогню о 5:15 (23:15 за Києвом).

"Генштаб Корейської народної армії ще раз суворо попереджає супротивника, який останніми днями вчиняє не лише провокаційні дії за допомогою гучномовця та артобстрілів на надземному фронті, а й морського вторгнення", - наголошується в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський військовим в День Конституції: це правове ядро держави і ми стоїмо 11-й рік в обороні

Через російські обстріли загинула одна людина та троє постраждали на Херсонщині - ОВА

Окупанти за добу втратили 1 тис. осіб та 131 од. автотехніки - Генштаб

Окупанти обстріляли 12 населених пунктів Запорізької області, є постраждалі - Федоров

28 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Україна за 5 міс. наростила вивезення металобрухту більше ніж наполовину, вкрай різко в лютому-травні

Італійська Campari Group продає Cinzano за 100 млн євро - пресреліз

Унаслідок атаки БпЛА в Одесі двоє загиблих та шестеро постраждалих, з них двоє дітей - Кіпер

Міндовкілля: Американсько-український інвестфонд - відкрите вікно можливостей для залучення інвестицій у відбудову країни

Зеленський обговорив з дипломатами якнайшвидше виконання домовленостей з міжнародними партнерами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА