Інтерфакс-Україна
07:35 25.10.2022

Гендиректор МАГАТЕ подякував США за підтримку зусиль щодо створення безпекової зони навколо Запорізької АЕС

1 хв читати
Гендиректор МАГАТЕ подякував США за підтримку зусиль щодо створення безпекової зони навколо Запорізької АЕС

Гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі на зустрічі з держсекретарем США Ентоні Блінкеном подякував США за підтримку зусиль організації щодо встановлення зони ядерної безпеки та захисту навколо Запорізької АЕС.

"Всебічна зустріч із держсекретарем Ентоні Блінкеном сьогодні у Вашингтоні. Я зазначив, що інспектори МАГАТЕ з питань гарантій відвідають Україну цього тижня і подякував США за підтримку наших зусиль щодо встановлення зони ядерної безпеки та захисту на Запорізькій АЕС", - написав Гроссі в соцмережі.

Запорізька АЕС – найбільша атомна станція в Європі, має шість енергоблоків ВВЕР-1000.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський прибув до Єлисейського палацу

Качка: Важливо, щоб Україна та ЄК де-факто продовжували рух у межах переговорних Кластерів, навіть якщо вони не відкриті формально

Каллас вважає, що поточний тиждень може стати вирішальним для мирних переговорів

Мінветеранів: 100 ветеранських бізнесів отримають гранти до 1,5 млн грн від Ветеранського фонду

У Дніпрі внаслідок ракетної атаки загинули троє людей, восьмеро постраждалих

Нідерланди виділять EUR250 млн на підсилення ППО України – міністр оборони

Зеленський з президентом Фінляндії скоординували зусилля по переговорах із європейськими партнерами

Петиція про демонтаж всіх засклених балконів та кондиціонерів з історичних фасадів в Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

Зеленський здійснить перший візит до Ірландії у вівторок - ЗМІ

Знеструмлення внаслідок атак РФ є на Харківщині, Дніпропетровщині, Херсонщині та Одещині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА