Інтерфакс-Україна
14:27 28.10.2022

Збито вже понад 300 дронів-камікадзе Shahed-136 - ПС ЗСУ

2 хв читати
Збито вже понад 300 дронів-камікадзе Shahed-136 - ПС ЗСУ

Починаючи з 13 вересня понад 300 іранських дронів-камікадзе Shahed-136, запущених РФ по Україні, були збиті, повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"З 13 вересня, відколи перший дрон-камікадзе Shahed-136 був збитий у Куп'янську на Харківщині, до сьогодні маємо вже понад 300 збитих іранських дронів-камікадзе Shahed-136", - сказав Ігнат на брифінгу в Медіацентрі "Україна" у Києві у п'ятницю.

Коментуючи, чому РФ почала рідше застосовувати дрони-камікадзе Shahed-136 проти України, Ігнат зазначив, що, можливо, їх запаси вичерпуються.

"Чому менше почав застосовувати, а раніше щодня? Тому що раніше, можливо, були й у наявності вони. На сьогодні не відомо, скільки саме дронів Shahed-136 отримала Росія... Озвучувалася цифра керівництвом держави про те, що Росія замовила їх 2400, але невідомо, чи є стільки у них і невідомо, чи здатні вони виготовляти їх у тій кількості, в якій хоче Росія. Тому, ймовірно, що дещо вони зменшили інтенсивність атак іранськими дронами", - пояснив Ігнат.

Крім того, речник звернув увагу на те, що ракети "Іскандер" також у дуже серйозному дефіциті у противника.

"Інші ж ракети - це теж уже дефіцитне озброєння для держави-терориста, бо завдають ними ударів виключно по критичній інфраструктурі. Вже навіть якісь важливі у стратегічному плані військові об'єкти, війська самі собою нецікаві ворогові", - сказав Ігнат.

Водночас речник уточнив, що Росія має у достатній кількості ракети Х-22, а також тисячі ракет ЗРК С-300.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни прорвалися на околиці Мирнограда, на покровському напрямку тривають вуличні бої – речник угрупування "Схід"

У Костянтинівці збили ворожий FPV-дрон над церквою, який атакував знімальну групу – 24 ОМБр

Понад 135 бойових зіткнень за добу на фронті – Генштаб

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА