Інтерфакс-Україна
19:53 30.10.2022

НАТО закликає РФ терміново відновити "зернову угоду"

1 хв читати
НАТО закликає РФ терміново відновити "зернову угоду"

НАТО закликає РФ терміново відновити укладену за посередництвом ООН угоду, яка дозволила Україні експортувати зерно через Чорне море, повідомляє агентство Reuters.

"Президент Путін повинен припинити використання продуктів харчування як зброю і покласти край своїй незаконній війні з Україною", - заявила офіційний представник НАТО Оана Лунгеску.

"Ми закликаємо Росію переглянути своє рішення і терміново відновити угоду, що дозволить продовольству дістатися до тих, хто його найбільше потребує", - додала вона.

Лунгеску зазначила, що всі союзники з НАТО вітали угоду, укладену за посередництва Туреччини.

"Цей експорт допоміг знизити ціни на продукти харчування у всьому світі", - додала вона.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦПД РНБО: безвізовий режим між РФ та Китаєм – це стратегічний канал для "повзучої" міграції в Сибір і на Далекий Схід

У Харкові внаслідок ДТП одна людина загинула, троє постраждали

Дрони ГУР атакували провідне військове хімічне виробництво у Пермському краї РФ - джерела

Перемога означає збереження суверенітету, незалежності, безпеку та вступ до ЄС, території 100% повернуться – Пінчук

В західних областях України очікуються пориви вітру 15-20 м/с – Укргідрометцентр

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

Здійснили комбіновану атаку на залізничну логістику окупантів: ліквідовано «росгвардійців», знищено дорожнє полотно - джерела в ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА