Інтерфакс-Україна
07:23 31.10.2022

Кількість жертв обвалу підвісного мосту в Індії перевищила 130 людей

1 хв читати

До 132 осіб зросла кількість загиблих унаслідок обвалення підвісного мосту в Індії, є численні поранені, повідомляють ЗМІ з посиланнями на представників місцевої влади.

За їхніми даними, основна частина загиблих - підлітки, жінки та люди похилого віку.

Як повідомлялося, популярний серед туристів пішохідний підвісний міст через річку Мачху в індійському штаті Гуджарат впав у неділю. Співробітники екстрених служб та рятувальники працювали всю ніч, щоб знайти тих, хто вижив, до надання допомоги було залучено військовослужбовців індійської армії. Рятувальні роботи тривають.

За початковими оцінками влади, столітній міст, нещодавно відкритий після ремонту, не витримав кількості туристів, що перебували на ньому під час індуїстського фестивалю. Чиновники побоюються, що кількість жертв може зрости.

Сформовано спеціальну групу, яка розпочала розслідування причин та обставин трагедії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА