Інтерфакс-Україна
19:29 31.10.2022

Із українських портів у понеділок вийшли 12 суховантажів

1 хв читати
Із українських портів у понеділок вийшли 12 суховантажів

У понеділок із українських портів вийшли 12 суховантажів, ще два прибули в Україну, щоб завантажити зерно, заявив заступник Генсека ООН з гуманітарних питань Мартін Гріффітс у понеділок.

"Сьогодні 12 суден залишили українські порти, два попрямували до цих портів, щоб завантажити продовольство", - заявив Гріффітс під час засідання РБ ООН.

Він пояснив, що цей рух суден став можливим, оскільки раніше всі судна були проінспектовані членами Спільного координаційного центру (СКЦ). Гріффітс не уточнив, чи були ці інспекції проведені до або після припинення участі Росії у "зерновій угоді".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

Насіров вийшов з-під варти під внесену за нього заставу в 40 млн грн - ЗМІ

За дві доби "перемир'я" РФ не припинила обстрілювати Сумщину, загинули троє цивільних та семеро поранені - ОВА

МЗС України: Україна розцінює присутність лідерів іноземних держав на параді в Москві як недружній крок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА