Інтерфакс-Україна
16:53 01.11.2022

Окупанти обстріляли Куп'янськ та Ківшарівку, поранено жінку, пошкоджено приватні будинки та господарські споруди - прокуратура

1 хв читати
Окупанти обстріляли Куп'янськ та Ківшарівку, поранено жінку, пошкоджено приватні будинки та господарські споруди - прокуратура

Прокурори Куп'янської окружної прокуратури Харківської області спільно зі слідчими поліції задокументували наслідки обстрілів Куп'янська та Ківшарівки, здійснених російськими окупаційними військами у понеділок увечері.

"Під час огляду місця події, проведеного прокурорами спільно зі слідчими поліції, вилучено уламки снарядів.... Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України)", - повідомляє пресслужба Харківської облпрокуратури.

За даними слідства, 31 жовтня близько 20-ї години російські військові здійснили артилерійський обстріл Куп'янська. Пошкоджено житловий будинок та господарське приміщення. Водночас окупанти обстріляли місто і з РСЗВ. За попередніми даними, обстріл вівся РСЗВ "Град" із тимчасово окупованої території. Пошкоджено низку приватних домоволодінь та господарських будівель.

Під ворожим обстрілом також опинилося найближче смт Ківшарівка. Там поранено жінку та пошкоджено будівлю навчального закладу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України про незаконний візит послів Бурунді, Гвінеї та Чаду до окупованого Криму: Це кричуще порушення міжнародного права

Четверо рятувальників постраждали внаслідок російських атак в Україні з початку доби

В експосадовця ДСНС виявили майже 13 млн грн необґрунтованих активів

У середу в більшості областей України очікуються значні дощі, грози, подекуди град і шквали

Шмигаль та Сирський обговорили з представниками Німеччини зміцнення обороноздатності України

Кондратюк закликала учасників Всесвітньої конференції голів парламентів бойкотувати заходи за участі Матвієнко

Командир батальйону "Вовки Да Вінчі" подякував СБУ за запобігання замаху

"Укртрансбезпека" продовжить на місяць перевірки вантажівок в Одеській та Миколаївській областях

Найближчої доби в більшості областей України очікуються дощі, місцями грози

Через авіаудар РФ по Біленьківській колонії загинуло 16 засуджених, ще 44 зазнали поранень, уточнив Мін'юст

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА