Інтерфакс-Україна
19:42 02.11.2022

Шмигаль провів зустріч із главою МЗС Іспанії, обговорили поглиблення європейської інтеграції та повоєнне відновлення

1 хв читати
Шмигаль провів зустріч із главою МЗС Іспанії, обговорили поглиблення європейської інтеграції та повоєнне відновлення

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль і міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес під час зустрічі у Києві обговорили поглиблення європейської інтеграції та повоєнне відновлення України.

Як повідомляє пресслужба Кабміну, під час зустрічі сторони намітили подальші кроки для вступу України до ЄС.

"Розраховуємо виконати всі рекомендації Єврокомісії та розпочати переговорний процес. Очікуємо, що Іспанія, яка головуватиме в Раді ЄС з липня 2023 року, сприятиме цьому питанню", - наголосив Шмигаль.

Прем'єр-міністр України та глава МЗС Іспанії торкнулися, зокрема, теми негайного відновлення енергетичної інфраструктури. А також обговорили повоєнне відновлення із залученням ЮНЕСКО для відновлення та збереження культурної спадщини України.

Також глава українського уряду подякував за візит та передачу 30 машин швидкої допомоги.

"Вже незабаром ці автомобілі будуть передані лікарям та допомагатимуть рятувати життя", - сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА