Інтерфакс-Україна
08:48 03.11.2022

"Укренерго" повідомило про графіки погодинних обмежень на 3 листопада у семи областях

1 хв читати
"Укренерго" повідомило про графіки погодинних обмежень на 3 листопада у семи областях

НЕК "Укренерго" на четвер запровадило графіки погодинних відключень для споживачів у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях.

Згідно з повідомленням оператора, для всіх категорій споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях продовжують діяти запроваджені ввечері середи графіки аварійних відключень.

"Нагадуємо, що обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити постійне балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян", - зазначають у НЕК.

Такі заходи дозволяють енергетикам якнайшвидше відновити пошкоджені енергооб'єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням усіх споживачів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА