Інтерфакс-Україна
18:51 03.11.2022

Ексвиконувача обов’язків держсекретаря Мінекономіки та ексдиректора "Укрпатенту" підозрюють у крадіжці 250 млн грн замість купівлі бронежилетів

1 хв читати
Ексвиконувача обов’язків держсекретаря Мінекономіки та ексдиректора "Укрпатенту" підозрюють у крадіжці 250 млн грн замість купівлі бронежилетів

Міністерство економіки сприяє розслідуванню Державного бюро розслідувань (ДБР) стосовно звільненої посадової особи міністерства та колишнього голови "Укрпатенту", яких підозрюють у крадіжці 250 млн грн під виглядом волонтерської діяльності, повідомляється на офіційному сайті відомства в четвер.

Згідно з оприлюдненою інформацією, ДБР викрило колишнього держсекретаря Мінекономіки, чиновників держпідприємства "Укрпатент", а також керівника однієї з благодійних організацій у заволодінні держкоштами в розмірі 250 млн грн.

"Ще в серпні завдяки внутрішнім процедурам міністерство викрило корупційну схему під час дослідження операційної діяльності ДП "Укрпатент", що підпорядковується міністерству", - зазначено в повідомленні.

На сайті ДБР стверджується, що гроші перераховували на волонтерські рахунки нібито для закупівлі бронежилетів для військових, але насправді їх розкрадали посадовці.

У Міністерстві економіки зазначають, що посадову особу на час розслідування було негайно відсторонено від роботи, а згодом звільнено за результатами дисциплінарного провадження.

Наразі ексдиректор "Укрпатенту" перебуває за межами України, підстави для його виїзду перевіряють. Також підозру було вручено головному бухгалтеру підприємства, в. о. держсекретаря міністерства та директору благодійної організації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

Зеленський утворив делегацію на переговори з партнерами щодо миру у складі Єрмака, Сибіги, Умєрова та Паліси

Військові планувальники зберуться 20 березня у Великій Британії для розробки плану підтримки іноземним контингентом безпеки України - Стармер

Глава МЗС Австрії ознайомилась з ходом відновлювальних робіт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії

Зеленський повідомив про успішний удар нової ракети "Довгий Нептун" по ворогу на 1000 км

Фон дер Ляєн: Ми будемо підтримувати зміцнення України та її ЗС відповідно до нашої "стратегії дикобраза"

Прем’єр Нідерландів про відеоконференцію: Досягнута згода підтримки України і продовження тиску на РФ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА