Інтерфакс-Україна
20:32 08.11.2022

США виділяють $25 млн на допомогу Україні у зимовий період

1 хв читати
США виділяють $25 млн на допомогу Україні у зимовий період

США надають Україні ще $25 млн як допомогу на майбутній зимовий період, повідомило Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

"США виділяють через USAID додатково $25 млн на підтримку вразливих груп населення в Україні в період суворої зими", - йдеться у заяві агентства, поширеній у вівторок.

Згідно з документом, за допомогою цих коштів США збільшать допомогу українському населенню насамперед на сході країни для підготовки до зими.

Крім того, партнер USAID – Міжнародна організація з міграції – також надаватиме гуманітарну допомогу українцям узимку.

У USAID нагадали, що в жовтні глава агентства Саманта Пауер оголошувала про інвестиції в теплопостачання України в розмірі $55 млн, а також про надання гуманітарної допомоги напередодні зими ще на суму $216 млн. Таким чином, загальний внесок USAID для підготовки України до зимового періоду становить приблизно $271 млн.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уже 11 постраждалих, серед яких четверо дітей, через атаку БпЛА на Сумщині

РФ знову обстріляла залізничну інфраструктуру на Сумщині та Харківщині – "Укрзалізниця"

Під ворожим обстрілом 19 населених пунктів Запорізької області, 29 постраждалих та троє загиблих

31 жовтня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У РФ хочуть зобов’язати кіберфахівців ідентифікуватися та підпорядкувати їх ФСБ - СЗР

Поблизу Костянтинівки підрозділ "Фенікс" знищив російський "Град", два танки та близько 50 окупантів

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА