Інтерфакс-Україна
19:50 14.11.2022

Фінкомітет Ради підтримав призначення ексзаступника голови Ощадбанку Барсукова кандидатом у члени Ради НБУ – Гетманцев

1 хв читати
Фінкомітет Ради підтримав призначення ексзаступника голови Ощадбанку Барсукова кандидатом у члени Ради НБУ – Гетманцев

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав призначення Анатолія Барсукова кандидатом у члени Ради Національного банку України (НБУ) за квотою парламенту на голосуванні у понеділок, повідомив голова комітету Данило Гетманцев.

"Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді призначити Анатолія Барсукова членом Ради Національного банку", - написав він у своєму телеграм-каналі у понеділок.

Зазначається, що 20 членів комітету підтримали призначення, ще двоє, зокрема Ярослав Железняк, утрималися.

У свою чергу ексчлен Ради НБУ Віталій Шапран, який програв на користь Барсукова конкурс на цю посаду, розкритикував таке рішення комітету та зазначив, що призначення пов'язаних із головою регулятора осіб вплине на виділення коштів міжнародними партнерами.

"Жодних друзів голови правління, жодних знайомих чи пов'язаних осіб у Раді НБУ бути не може (...) Щось мені підказує, що з такими підходами до системи управління відбудова в Україні триватиме десятиліттями, а наші західні партнери не поспішатимуть з виділенням коштів", - написав він на фейсбук-сторінці в понеділок.

Як повідомлялося, 28 жовтня аналогічне голосування у комітеті про призначення Барсукова не набрало потрібної кількості голосів.

Барсуков протягом семи років обіймав посаду заступника голови правління Ощадбанку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА