Інтерфакс-Україна
11:00 15.11.2022

Вугледар і Авдіївка зазнали ворожих обстрілів, жертв немає - голова Донецької ОВА

1 хв читати
Вугледар і Авдіївка зазнали ворожих обстрілів, жертв немає - голова Донецької ОВА

Ворог завдав авіаудару по Вугледару, також вів артобстріл по населеному пункту, зранку зазнала масованого артобстрілу й Авдіївка, постраждалих немає, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"На Волноваському напрямку зафіксовано авіаудар та інтенсивні артобстріли по Вугледару. Також на території громади під вогонь потрапили Павлівка і Пречистівка – без жертв. На Донецькому напрямку вночі були поодинокі прильоти по старій та центральній частинах Авдіївки, а на ранок місто зазнало масованого артобстрілу по центру", - написав Кириленко в телеграм-каналі.

Інформація про постраждалих не надходила.

Також, за інформацією ОВА, на горлівському напрямку гучно було в околицях Торецької, Світлодарської та Соледарської громад. Постраждалих серед цивільних немає.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський генерал, який наказав підірвати греблю Каховської ГЕС, очолює місію у Венесуелі – Буданов

Окупантам не вдається закріпитися в центрі Покровська – 7 корпус ДШВ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Сумської області за добу, постраждав рятувальник

"Укрзалізниця" отримала нову партію переважно української техніки для колійників і енергетиків

Зеленський закликав прискорити постачання ППО після масованих атак Росії на Україну протягом минулого тижня

На Чернігівщині вночі пошкоджено Центр дитячої творчості, багатоповерхівки та будинок

Келлог: Завершення війни в Україні вимагатиме складних рішень обох сторін

Після нічної атаки медична допомога знадобилася 15 жителям Дніпра, троє в лікарнях

Росія атакувала Одещину: пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури

Збито/подавлено 69 із 98 цілей противника, є влучання 27 ударних БпЛА на 12 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА