Інтерфакс-Україна
19:48 15.11.2022

Ракетні удари по Україні під час саміту G20 демонструють ставлення Путіна до миру – Порошенко

1 хв читати
Ракетні удари по Україні під час саміту G20 демонструють ставлення Путіна до миру – Порошенко

Ракетні удари по Україні під час роботи саміту світових лідерів в Індонезії демонструють, як російський президент Володимир Путін ставиться до закінчення війни, миру та рішень саміту G20, повідомив п'ятий президент України, народний депутат (фракція "Євросолідарність") Петро Порошенко.

"Я думаю, що це чудовий приклад, підсумок саміту G20, ключовий висновок, як росія розуміє результати саміту – атакує об’єкти критичної енергетичної інфраструктури. Відразу після цього в Києві не стало світла", - цитує слова нардепа, сказані ним в ефірі Deutsche Welle, пресслужба "Євросолідарності".

За його словами, світовій громадськості не слід очікувати на те, що Україна зможе досягти компромісу з російським президентом. "Уявіть, що вбивця прийшов до вас додому, вбив ваших дітей, зґвалтував вашу дружину, зайняв другий поверх вашого будинку, а потім відкрив двері і запропонував вам переговори про мир", - зазначив нардеп.

"Ця ситуація демонструє, що ми повинні бути ще рішучішими, аби зупинити путіна", - підсумував він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Графіки обмеження електрики можуть зменшитися чи зникнути з початком ОЗП – директор ЦДЕ

Директорка, яка не пустила дітей до ліцею, відтоді на лікарняних та у відпустках – освітній омбудсмен

Естонія планує виділити EUR3 млн на закупівлю та підтримку Starlink для України

Шмигаль: В межах "данської моделі" отримано від Данії EUR1,2 млрд, до кінця року планується залучити ще понад EUR500 млн

Главу Інгушетії заочно засуджено за фінансування війни РФ проти України

Поліція вилучила "шахед", який киянин перевозив на даху автомобіля

Посадовицю філії Енергоатому викрито на систематичному хабарництві - НАБУ

Посадовці Київської митниці отримували гроші від підприємців, створюючи перешкоди для розмитнення авто

РФ завдала удару по енергооб'єктах на Донеччині, Сумщині та Чернігівщині, є відключення

Працівник СТО наводив удари окупантів по енергетичній інфраструктурі Києва - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА