Інтерфакс-Україна
15:26 16.11.2022

Унаслідок ворожих ракетних ударів у Київській області загинула жінка, троє людей поранені

1 хв читати

Одна мирна жителька загинула у вівторок у Київській області внаслідок масованих ракетних обстрілів РФ у вівторок, іще троє людей поранені, пошкоджено житлові будинки та господарські будівлі, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За даними слідства, 15 листопада 2022 року осколки російської ракети смертельно поранили жінку, яка перебувала на території кладовища у селі Плесецьке Фастівського району Київської області", - повідомляється у телеграм-каналі Офісу генпрокурора у середу.

Київська обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.2 ст.438 Кримінального кодексу України).

За інформацією прокуратури, збройні сили РФ 15 листопада завдали ракетного удару по об'єктах критичної інфраструктури на території Київської області. "Внаслідок ворожої атаки троє осіб отримали поранення. На території кількох районів області пошкоджено житлові будинки та господарські споруди мирних мешканців", - ідеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА