Інтерфакс-Україна
18:51 17.11.2022

Російські окупанти обстріляли Херсон із мінометів, загинула одна людина

1 хв читати

Херсонські правоохоронці розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом мінометного обстрілу Херсона російськими окупантами, внаслідок якого загинув мирний житель, повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора в четвер.

"За даними слідства, вдень 16 листопада 2022 року російські військові вчинили мінометний обстріл міста Херсона. Внаслідок цього від осколкових поранень загинув місцевий житель. Також поблизу влучання снаряда пошкоджено вікна в багатоповерховому будинку", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що прокурори спільно зі слідчими поліції оглянули місце події та задокументували наслідки ворожих ударів. Досудове розслідування триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 10, серед них пʼятирічна дівчинка

МКЧХ вперше за майже 70 років додав новий коментар щодо захисту дітей в умовах війни до Женевської конвенції IV

Комітет Сенату США схвалив законопроєкти про визнання РФ спонсором тероризму та конфіскацію її активів

McDonald's відкрив 50-й заклад у Києві

Суд в Одесі оголосив вирок у справі про замах на громадського активіста – 14 років ув'язнення

Директорка Лувру визнала слабкість системи охорони музею і виступила за розміщення відділення поліції на його території

В Україні запустили платформу для пошуку вакансій з житлом для ВПО "Прихисток.Робота"

Сікорський побажав "Мадяру" добити "Дружбу"

На Сумщині поранено 12 осіб через ворожу атаку дроном по автівках на жвавій ділянці дороги

Національна асоціація лобістів України та видання "Юридична практика" запускають Вищу школу лобізму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА