Інтерфакс-Україна
19:20 17.11.2022

У п'ятницю в Києві очікується сильний снігопад, місцева влада просить жителів залишити автомобілі вдома

1 хв читати
У п'ятницю в Києві очікується сильний снігопад, місцева влада просить жителів залишити автомобілі вдома

Сильний снігопад очікується в Києві у п'ятницю, у зв'язку з чим у Київській міській державній адміністрації закликають жителів залишити автомобілі вдома для запобігання заторам.

"Синоптики прогнозують завтра сильний снігопад. Сніг розпочнеться завтра пополудні, посилиться увечері й триватиме до середини дня суботи. Будь ласка, не створюйте заторів. Адже в них також стоїть снігоприбиральна техніка та авто спецслужб", - йдеться в повідомленні КМДА.

В адміністрації також закликають киян заздалегідь подбати про паркування й не залишати автомобілі на узбіччях вулиць і доріг, щоб дорожники могли долати наслідки опадів.

"Пішоходам нагадуємо про світловідбивні елементи на одязі. Бережіть себе та будьте уважними на дорозі", - підсумували в КМДА.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок удару по району Острівського мосту в Херсоні попередньо загинула людина — ОВА

Масштабну лісову пожежу ліквідовано на Донеччині - ДСНС

Зеленський нагородив почесною відзнакою "За мужність і відвагу" 19 окрему Південнобузьку бригаду радіо- і радіотехнічної розвідки особливого призначення ПС ЗСУ

Зеленський нагородив почесною відзнакою "За мужність і відвагу" 225 зенітний ракетний полк Повітряних Сил Збройних Сил України

Зеленський: Є домовленість про обмін з РФ 1 200 людей

Росіяни знов вдарили по Херсону керованими авіабомбами в районі автомобільного мосту — ОВА

Кількість загиблих внаслідок удару РФ по Краматорську зросла до 4 людей – ДСНС

У найближчі дні в Україні збережеться спекотна погода, у східних та західних областях – короткочасні дощі, місцями грози

Двоє людей загинули та 11 поранено на Херсонщині через російські обстріли – поліція

В Мінкультури обговорюють створення професійної спільноти театральних критиків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА