21:38 17.11.2022

ЄС допоможе Україні модернізувати управління геологічними даними

1 хв читати
ЄС допоможе Україні модернізувати управління геологічними даними

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Українська геологічна служба підписали меморандум про взаєморозуміння щодо сприяння модернізації управління українськими геологічними даними.

"Сировину, що має вирішальне значення для "зеленої" та цифрової економіки, удосталь можна знайти в Україні. (...) Інтегруючи Україну у виробничо-збутові ланцюжки ЄС, ми диверсифікуємо наші поставки, зміцнюємо нашу промислову базу, водночас допомагаємо відновити"…економіку України", - заявив заступник голови ЄК Марош Шефчович, який брав участь у підписанні меморандуму.

У комюніке Єврокомісії наголошується, що це підписання відбулося у розвиток стратегічного партнерства ЄС та України в галузі корисних копалин.

У ЄК пояснюють, що ЄС допоможе Україні "поліпшити управління, прозорість, регулювання, а також доступ для інвесторів, оцифровуючи геологічні дані, включно з документами та картами".

У Брюсселі нагадують, що початок стратегічного партнерства ЄС-Україна у галузі сировини та акумуляторів було закладено Шефчовичем та прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем у липні 2021 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

Камишін про дронову атаку на РФ: У цю гру можуть грати двоє

Цифровізація мереж ДТЕК дозволяє розпізнавати дефекти на ЛЕП на 98% і суттєво скорочувати час їхнього усунення – СЕО MODUS X

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА