Інтерфакс-Україна
23:41 18.11.2022

На Донеччині тривають наджорстокі бої – Зеленський

1 хв читати
На Донеччині тривають наджорстокі бої – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський відзначив "наджорстокі" бойові дії на Донеччині.

"Жодних пом'якшень боїв чи передишок не було. Тільки за вчорашню добу відбито сотні російських атак на Донеччині. Всі наші воїни, які тримають позиції на Донбасі – справжні герої", - сказав він у відеозверненні в п'ятницю ввечері.

Зеленський також особливо відзначив прикордонників Харківського та Сумського загонів, які діють саме на Донеччині – "їхні мінометні розрахунки дуже допомагають, не даючи спокою окупантам".

"На певних ділянках готуємо майбутні успіхи", – сказав Зеленський.

 

 

ОСТАННЄ

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА