Інтерфакс-Україна
07:18 21.11.2022

На Київщині було вилучено підпільні підакцизні товари на суму понад 120 000 грн

1 хв читати
На Київщині було вилучено підпільні підакцизні товари на суму понад 120 000 грн

Поліцейські під час перевірок із протидії нелегальному ринку підакцизної продукції вилучили у Сквирській громаді Київської області товари на суму понад 120 000 гривень, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

"Під час відпрацювань, дільничні офіцери поліції перевірили понад 20 торговельних приміщень. За результатами перевірок, правоохоронці виявили 6 фактів незаконного зберігання та збуту підакцизної продукції і вилучили тютюнові вироби та близько 350 літрів алкоголю", - сказано в повідомленні, опублікованому в повідомленні.

Поліція склала адміністративні протоколи за ч.1 ст.156 КУпАП та ч.1 ст.164 КУпАП щодо правопорушників, які були направлені до суду.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА