Інтерфакс-Україна
15:33 21.11.2022

Туреччина може розпочати сухопутну операцію проти курдів на півночі Сирії - Ердоган

1 хв читати
Туреччина може розпочати сухопутну операцію проти курдів на півночі Сирії - Ердоган

 Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що його країна може не обмежитися авіаударами по позиціях воєнізованих курдських формувань на півночі Сирії, а розпочати проти них сухопутну операцію, повідомляють турецькі ЗМІ.

"Не може бути гарантій того, що ця операція буде виключно повітряною", - сказав Ердоган.

Раніше турецький лідер зазначив, що Анкара не повідомляє США чи Росії щодо своїх планів військових ударів по об'єктах у Сирії та Іраку, надалі Анкара збереже саме такий підхід.

Напередодні повідомлялося, що літаки турецьких ВПС завдали ударів по позиціях курдських Сирійських демократичних сил у декількох населених пунктах на півночі Сирії, зокрема по стратегічно важливому місту Кобане неподалік турецького кордону.

У минулому ЗС Туреччини вже проводили сухопутні операції проти курдських угруповань на півночі Сирії. Анкара вважає такі формування терористичними та прагне створити прикордонну буферну зону, в якій не буде бійців-курдів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Моді подякував Путіну за телефонний дзвінок

"Київтеплоенерго" подало понад 11 тис. позовів до суду на боржників

З моменту завершення опалювального сезону борг киян за тепло і гарячу воду зменшився лише на 7% і складає 6,5 млрд грн

Зеленський домовився з Трампом про купівлю США українських дронів, це буде фінансуванням внутрішнього виробництва

Зеленський після розмови з Трампом: питання територій залишимо для зустрічі між мною і Путіним

Зеленський: це була найкраща наша зустріч з Трампом

Зеленський про зустріч з Трампом: неприйнятних рішень не відбулось, кожен зробив свою роботу

Зеленський домовився з Трампом про купівлю США українських дронів, це буде фінансуванням внутрішнього виробництва

Питання гарантій безпеки будуть формалізовані на папері за 7-10 днів, вони включають пакет американської зброї на $90 млрд – Зеленський

Зеленський після розмови з Трампом: питання територій залишимо для зустрічі між мною і Путіним

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА