Інтерфакс-Україна
10:54 22.11.2022

СБУ проводить контррозвідувальні заходи в Корецькому монастирі та приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ

1 хв читати
СБУ проводить контррозвідувальні заходи в Корецькому монастирі та приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ

 Служба безпеки України повідомляє про проведення у вівторок контррозвідувальних заходів на території Корецького Свято-Троїцького монастиря та приміщень Сарненсько-Поліської єпархії Української православної церкви (Московського патріархату) в Рівненській області, повідомляє облуправління СБУ.

"На Рівненщині Служба безпеки України проводить контррозвідувальні заходи на території Корецького Свято-Троїцького монастиря (м. Корець), жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері (с. Серники Зарічненського району) та на території приміщень Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ", - повідомляється на сторінці Управління СБУ в Рівненській області у фейсбуці у вівторок.

У повідомленні зазначено, що ці заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією в рамках системної роботи СБУ щодо протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Зазначені заходи, за інформацією облуправління, проводяться для недопущення використання релігійних громад як осередку "руского міра", перевірки даних про використання приміщень монастирів для переховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї.

"За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд зазначених територій та приміщень з метою виявлення заборонених до обігу предметів; здійснюють перевірку осіб на предмет їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України", - наголошують в облуправлінні спецслужби.

Раніше у вівторок CБУ повідомила, що проводить контррозвідувальні заходи у Києво-Печерській Лаврі в Києві для недопущення використання Лаври як осередку "руского міра"

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав рішення Бундестагу збільшити підтримку України до 11,5 млрд євро на 2026 рік

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

Лувр підвищить на 45% ціни на квитки для туристів з країн поза ЄС з 14 січня

"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні на тлі подій навколо "мирного плану" Трампа

Славутич на Київщині без світла через ворожий удар по енергообʼєкту – Чернігівобленерго

Кабмін призначив Кирилюка заступником голови Держгеокадастру

Окупанти атакували Дніпропетровську область, загинули двоє цивільних

Кабінет міністрів звільнив першу заступницю міністра культури Григоренко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА