Інтерфакс-Україна
11:40 22.11.2022

На Київщині 57 населених пунктів залишаються знеструмленими через негоду - ОДА

1 хв читати
На Київщині 57 населених пунктів залишаються знеструмленими через негоду - ОДА

 На Київщині через значний мокрий сніг і дощ, а також налипання мокрого снігу протягом 21-22 листопада відбулися аварійні відключення електроенергії, повідомляє Київська обласна державна адміністрація.

"Станом на 9:00 повністю знеструмленими залишаються 57 населених пунктів та 102 – частково. Через пориви вітру повністю знеструмлені 60 ліній електропередачі 6-10 кВ та 26 – частково, 1400 трансформаторних підстанцій", - зазначено в повідомленні у фейсбуці.

Бригади "ДТЕК Київські регіональні електромережі" продовжують ліквідувати наслідки негоди. Фахівці вже повернули світло у 39 повністю знеструмлених населених пунктів та у 66 частково знеструмлених.

Загалом в аварійно-відновлювальних роботах задіяні 75 бригад.

Зазначено, що, крім аварійних, в області за розпорядженням НЕК "Укренерго" застосовуються стабілізаційні відключення світла згідно з графіком.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА