Інтерфакс-Україна
16:49 22.11.2022

Правоохоронці внесли до ЄРДР відомості за фактом скоєння російськими військовими віроломства у зв'язку з відкриттям вогню по ЗСУ під час імітації здачі в полон

1 хв читати
Правоохоронці внесли до ЄРДР відомості за фактом скоєння російськими військовими віроломства у зв'язку з відкриттям вогню по ЗСУ під час імітації здачі в полон

Луганська обласна прокуратура внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) відомості за фактом скоєння військовослужбовцями ЗС РФ віроломства, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Офісі генерального прокурора.

Порушено кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч.1 ст.438 КК України).

"За результатами моніторингу ЗМІ стало відомо, що в с. Макіївці Луганської області російські військові, імітуючи здачу в полон до військовослужбовців ЗСУ, відкрили вогонь по українських захисниках. Такі дії заборонені міжнародним гуманітарним правом", - повідомили правоохоронці.

Під час досудового розслідування буде вжито заходів щодо встановлення всіх обставин цієї події, а також надано правову оцінку всім його учасникам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вважає, що Україна готова до припинення вогню, але чи робить вона достатньо для цього, він скаже за кілька тижнів

Трамп вважає, що застосування санкцій проти РФ з боку США може зашкодити мирному врегулюванню

Нетаньягу розкритикував узгоджену позицію Великої Британії, Франції та Канади щодо військової операції Ізраїлю в Газі

Дипломати та економісти вважають, що Путін переграв Трампа і Трамп спробує переконати Україну прийняти вимоги Путіна

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

ЄС ухвалить 17-й пакет санкцій у вівторок, 18-й на підході – голова МЗС Естонії

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

Трамп та Путін не обговорювали часові рамки можливого припинення вогню між Росією та України – помічник Путіна

Зеленський закликає не розмивати пропозицію про припинення вогню та посилити санкції проти РФ за відмову від нього

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА