07:02 23.11.2022

Ексміністру освіти Табачнику повідомили про підозру у держзраді

1 хв читати
Ексміністру освіти Табачнику повідомили про підозру у держзраді

Колишньому міністру освіти Дмитру Табачнику повідомлено про підозру у державній зраді, повідомили в Офісі генерального прокурора.

У повідомленні про підозру від 22 листопада йдеться, що Табачник координував діяльність керівників окупаційних адміністрацій Херсонської та Запорізької областей у сфері охорони здоров'я, освіти та підготовки до проведення псевдореферендумів.

У підозрі наведено дати контактів Табачника з керівниками російських окупаційних адміністрацій Херсонської та Запорізької областей Володимиром Сальдо та Євгеном Балицьким, а також телефонні номери та подробиці таких розмов.

Зокрема, 1 травня Табачник сприяв контактуванню колаборантів із заступником міністра охорони здоров'я РФ Андрієм Плотницьким для організації та налагодження процесів у сфері охорони здоров'я на тимчасово окупованих територіях.

Ексміністр освіти також підготував на ім'я заступника глави уряду РФ Марата Хуснулліна проєкт документа під назвою "Докладна записка про необхідність забезпечення збройної охорони об'єктів життєзабезпечення, навчальних закладів, медичних закладів та виборчих дільниць на території Запорізької та Херсонської областей".

Окрім того, Табачник доповідав співробітнику 9 управління департаменту оперативної інформації 5 служби ФСБ РФ про некомпетентність "керівника Запорізької ВДА" Балицького щодо створення мережі аптек на окупованій території.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА