Інтерфакс-Україна
11:47 23.11.2022

Україна може отримати танки від країн-партнерів - нардеп Чернєв

1 хв читати
Україна може отримати танки від країн-партнерів - нардеп Чернєв

 В України з'явився шанс отримати танки від країн-партнерів, заявив голова постійної делегації Верховної Ради в парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв (фракція "Слуга народу").

"В України з'явився шанс отримати, нарешті, західні танки. Під час численних зустрічей з делегаціями країн НАТО на Парламентській асамблеї одним з наших завдань було усунути перешкоди, які досі блокували виділення нам важкої бронетехніки. Не можу поки що вдаватися у подробиці того замкненого кола, яке ми мусили розірвати, але, схоже, нам вдалося знайти вихід. Механізм ми погодили з усіма делегаціями ключових для нас постачальників танків - Німеччини, Іспанії та, найголовніше, - США", - написав Чернєв у фейсбуці в середу.

Він зазначив, що після повернення делегацій додому процес має бути запущений.

"У США цим займеться ціла група конгресменів обох партій", - наголосив народний депутат.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив з прем'єркою Литви енергетику, оборонну допомогу та інвестиції в ОПК

МАГАТЕ повідомляє про серію вибухів неподалік периметру ЗАЕС

Єрмак повідомив про повернення ще трьох підлітків з ТОТ в рамках Bring Kids Back UA

Шмигаль: Україна отримає 5 машин для розмінування Bozena та іншу техніку від Словаччини

Європарламент у середу обговорить вторгнення російських дронів в повітряний простір ЄС – порядок денний

Шмигаль з прем'єром Нідерландів відвідали виробництво БпЛА

Верещук обговорила з послом Італії повернення українських заручників, незаконно утримуваних РФ

Свириденко і Схооф обговорили захист і відбудову української енергетичної інфраструктури

Кабмін ухвалив збільшення видатків Міноборони на 311 млрд грн – Шмигаль

Кабмін пропонує збільшити на 324,7 млрд грн витрати на оборону в держбюджеті-2025, джерело фінансування - ERA - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА