13:44 25.11.2022

Мовний омбудсмен виніс постанову про штраф за порушення мовного законодавства мером Харкова

1 хв читати
Мовний омбудсмен виніс постанову про штраф за порушення мовного законодавства мером Харкова

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь виніс постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за порушення закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної" харківським міським головою Ігорем Тереховим.

"Як зазначається у постанові, харківський міський голова Ігор Терехов у зверненнях до жителів міста Харкова в ефірі телемарафону "Єдині новини" застосовував недержавну мову, чим порушив частину першу статті 12 закону. За вчинення зазначеного адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 188 (52) Кодексу України про адміністративні правопорушення, застосовано адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 3400 грн", - йдеться у повідомленні пресслужби мовного омбудсмена.

Також винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження за порушення частини 6 статті 27 закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", згідно з якою офіційні інтернет-представництва харківського міського голови у фейсбуці й телеграмі мають бути виконані державною мовою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА