21:23 25.11.2022

Херсонські комунальні підприємства отримали від МКЧХ необхідне для роботи обладнання

1 хв читати

Херсонські комунальні підприємства отримали необхідну для роботи техніку від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, повідомив голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич.

За його словами, херсонському водоканалу надали 4 генератори потужністю 60 кВт, а також 2 дизельні насоси для каналізації.

Крім того, до Херсонського обленерго було доставлено 5 трансформаторів на 160 кВт та 5 трансформаторів на 250 кВт.

"Дякую міжнародним партнерам, які приєднуються до відновлення комунікацій у Херсоні" - написав Янушевич у телеграмі у п'ятницю.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рішення про можливі зміни в роботі транспорту під час тривоги мають доопрацювати до наступного засідання Ради оборони Києва

У Карпатах оголосили штормове попередження через грози і сильний вітер

ДБР проводить обшуки в екскерівника служби безпеки Порошенка та його заступника, повідомляють в "Євросолідарності"

Мережу з 294 багатопрофільних лікарень створено замість системи МСЕК з 1 січня 2025 р.

Житель Купʼянська шпиталізований з пораненням через ворожий артобстріл

Триває робота над дозволом видачі чоловікам за кордоном паспортів, у яких завершується термін, - Чернишов

Персонал парламенту Фінляндії перейшов на віддалену роботу через шлунковий грип

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА