Інтерфакс-Україна
06:59 28.11.2022

Бельгія надасть 150 тис. євро допомоги для підтримки української культури

1 хв читати

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що Бельгія надасть 150 тис. євро допомоги для підтримки української культури.

"Бельгія виділяє нам 150 тис. євро допомоги культурній сфері", - написав він у телеграм-каналі.

За його словами, він зустрівся у суботу з міністром закордонних справ, європейських справ та зовнішньої торгівлі та федеральних установ культури Бельгії Аджою Лябіб у Національному художньому музеї України та Софії Київський.

"Домовилися про співпрацю: українські сезони культури в Бельгії, постачання генераторів нашим закладам та медіа для зими, поширення заборони російської пропаганди, допомога у збереженні української культурної спадщини", - зазначив Ткаченко.

Він додав, що також Брюссель надає нову гуманітарну та військову допомогу Україні та приєднався до гуманітарної ініціативи "Grain from Ukraine".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Польща надала Україні 46 пакетів військової допомоги з 2022 року

Глава МЗС Польщі не підтвердив, що російські дрони намагалися атакувати логістичний центр у Жешуві

Зеленський обговорив з головою МЗС Великої Британії посилення ППО та далекобійні можливості України

На Ставці буде обговорюватись забезпечення армії боєприпасами та захист критичної інфраструктури – Умєров

Підозрюваний у вбивстві Чарлі Кірка зізнався батькові у скоєнні злочину, той про це повідомив — ЗМІ

Зеленський закликав знайти спосіб вплинути на Китай, щоб вони застосували свій вплив на РФ для закінчення війни

Для знищення 800 російських шахедів необхідно 1600 українських перехоплювачів – Зеленський

РФ не може окупувати схід України, тому це не може бути розмінною монетою – Зеленський

Слідство у справі про вбивство активіста Ганула в Одесі завершено – Офіс генпрокурора

Данія запускає проєкт Ukraine Transition Program на три роки з бюджетом у 375 мільйонів євро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА