Інтерфакс-Україна
09:55 28.11.2022

Мінкультури передало РНБО для подальшого адміністрування перелік осіб, які загрожують нацбезпеці

1 хв читати
Мінкультури передало РНБО для подальшого адміністрування перелік осіб, які загрожують нацбезпеці

Міністерство культури та інформаційної політики України передало перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, для подальшого адміністрування апаратом Ради національної безпеки та оборони.

"На виконання пункту 3 розділу 2 "Прикінцеві та перехідні положення" закону України від 19 червня 2022 року №2310-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України про підтримку національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора" Міністерство культури та інформаційної політики України передало перелік осіб, що створюють загрозу національній безпеці, для подальшого його адміністрування апаратом Ради національної безпеки та оборони України", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що на момент передання список містив прізвища 210 осіб, останні зміни до нього вносилися 26 вересня 2022 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Коаліція охочих спланувала заходи безпеки для України, посилить санкції проти РФ – Стубб

Лубінець заявляє про необхідність підготовки механізмів повернення цивільних заручників із Росії

Норвегія та ПРООН виділяють $200 млн на "зелене" відновлення та підтримку енергетики України – Міненерго з URC-2025

Кількість постраждалих в Києві через повітряну атаку РФ зросла до 25 – Ткаченко

Верховний комісар ООН Гранді: українські біженці тікають не від уряду чи внутрішнього конфлікту, а від російських бомб

В МЗС Угорщини викликали посла України через смерть мобілізованого угорця, в Сухопутних військах кажуть, що той пішов у СЗЧ

Сибіга запросив нову главу МЗС Ліхтенштейну відвідати Україну

Відновлення України має включати гуманітарний компонент - гендиректор УЧХ

Зеленський і Мерц обговорили збільшення інвестицій в українське виробництво дронів

"Енергоатом" домовився про будівництво в Україні заводу SMR та контейнерів для ВЯП за технологією Holtec – Котін з URC-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА