Інтерфакс-Україна
15:15 28.11.2022

За тиждень на Дніпропетровщині кількість переселенців з інших регіонів, які стали на облік у соціальних службах, зросла на 5-6 тисяч осіб

1 хв читати

У Дніпропетровській області кількість переселенців з інших регіонів, зокрема із Запорізького, Харківського та Херсонського, які стали на облік у соціальних службах, за останній тиждень зросла на 5-6 тисяч осіб, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

"За останній тиждень у нас в області на 5-6 тисяч зросла кількість людей, які приїхали до нас з інших регіонів. Це безпосередньо Запорізька область, і це Харківщина, і це Херсонщина. Це ті люди, які стали в соціальних службах на облік... Зрозуміло, що є вдвічі-втричі більша кількість людей, які не стали за цей час на облік. Тому, якщо в середньому сказати, то приблизно йдеться десь про 15-20 тисяч людей, які починаючи з четверга приїхали до Криворізького району та міста Кривого Рогу", – сказав Лукашук на брифінгу в Медіацентрі "Україна – Укрінформ" в понеділок.

Водночас, за його словами, левова частина внутрішньо переміщених осіб – це жителі Херсонської області, які, до того ж, розмістилися у Кривому Розі, бо "Кривий Ріг – потужний економічний центр, як і Дніпро, як і Кам'янське, як і Павлоград, але він розташовується найближче до Херсонщини".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У с. Приморське Запорізької області через атаку дрону постраждав чоловік – Федоров

Єрмак: Нам потрібна безумовна тиша, важливо продовжити припинення вогню і після 20 квітня

Зеленський заявляє про продовження штурмів росіян на окремих ділянках фронту

Зеленський очікує від Сирського доповіді щодо ситуації на конкретних напрямках фронту

Зеленський про перемир'я Путіна: Україна діятиме дзеркально – так, як буде з російського боку тиша у відповідь на тишу

Ворожі авіаудари по Куп'янську спровокували пожежу, поранено мирну мешканку

Росіяни продовжують обстрілювати Херсонщину під час перемир'я

Пожежа в Балаклійському лісництві на Харківщині збільшилася до 30 га

Керівник ЦПД про "великоднє перемир'я": Це типова російська тактика, схожа історія була в 2023 році

Росіяни продовжують вести вогонь на всіх напрямках попри заявлене перемир'я

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА