Інтерфакс-Україна
15:22 29.11.2022

Жодної раптової зміни формату участі Кулеби у заході НАТО в Бухаресті немає - МЗС

1 хв читати
Жодної раптової зміни формату участі Кулеби у заході НАТО в Бухаресті немає - МЗС

 Жодної раптової зміни формату участі міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби у заході НАТО у Бухаресті немає, повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

"Деякі ЗМІ дали новину про нібито раптову зміну формату участі Дмитра Кулеби на заході НАТО в Бухаресті. Насправді це не так", - написав Ніколенко у фейсбуці у вівторок.

Він пояснив, що з 2017 року Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО вище за рівень послів.

"Відповідно, глави МЗС наразі не можуть офіційно збиратися під парасолькою комісії. Аби формально подолати угорське вето, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг організовує в Бухаресті окрему зустріч міністрів закордонних справ НАТО та України", - зазначив Ніколенко.

Спікер МЗС наголосив, що це повноцінна міністерська зустріч, але не у форматі Комісії Україна-НАТО. За його словами, у тому самому форматі раніше зустрічалися і міністри оборони НАТО та України. Ніколенко зазначив, що після того як Угорщина зніме своє застереження, міністерські зустрічі зможуть відбуватися і в межах Комісії Україна – НАТО.

"На зустрічі в Бухаресті Дмитро Кулеба та його іноземні колеги обговорять подальшу військову допомогу Україні та відновлення української енергетичної інфраструктури. Під час візиту до Бухареста міністр також проведе низку двосторонніх зустрічей", - написав Ніколенко.

Джерело: https://www.facebook.com/oleg.nikolenko.50/posts/pfbid0WnDTUfDrqQaDzUSqe4sYyF4BTPCqSCgik6AhSzis5osdaFuBUQXTSvKXU3wcrSqQl

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони уразили Кірішський НПЗ у Ленінградській області рф – Стратком ЗСУ

ЄС дозволив Україні продовжити роботу над переговорними кластерами після завершення скринінгу 30 вересня

Для України вперше під час євроінтеграції країн буде застосована унікальна процедура, яка дозволяє не чекати згоди Угорщини – віцепрем’єр Качка

В Польщі зростає хвиля проросійських настроїв, і роль політиків – зупинити цю хвилю – Туск

Естонія продовжить підтримку українських військових на 100 млн євро – міністр оборони Певкур

Здійснили комбіновану атаку на залізничну логістику окупантів: ліквідовано «росгвардійців», знищено дорожнє полотно - джерела в ГУР

В Україні в наступні дві доби переважно без опадів, лише на заході місцями дощі – Укргідрометцентр

Вартість війни для бюджету України за рік зросла на 22,9% у доларах – глава Бюджетного комітету Ради

На Київщині сталася детонація боєприпасів у поїзді, що перевозив військовий вантаж - Генштаб

Росіяни за добу вбили 4 жителів Донеччини – Філашкін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА