Інтерфакс-Україна
07:40 30.11.2022

Унаслідок ракетного удару по Запорізькій області було пошкоджено газорозподільний пункт

1 хв читати
Унаслідок ракетного удару по Запорізькій області було пошкоджено газорозподільний пункт

У ніч проти середи російські окупанти завдали ракетного удару по Запорізькій області, внаслідок області було пошкоджено газорозподільний пункт, повідомляє голова обласної військової адміністрації Олександр Старух.

"Цієї ночі російські потвори знову вдарили по мирних землях нашої області. В одному з населених пунктів Запорізького району в результаті влучання ракети (ймовірно С-300) пошкоджено газорозподільчий пункт, в наслідок чого виникла пожежа. Її швидко ліквідували, але без газу залишилось три вулиці. Люди, на щастя, не постраждали, і це головне", - написав Старух у телеграм-каналі в середу вранці.

 

 

 

ОСТАННЄ

Из-за вражеского обстрела погиб еще один житель Херсонщины

Через ворожий обстріл загинув ще один мешканець Херсонщини

Лівітт щодо участі США у системі гарантій Україні: Не виключаю жодних військових варіантів, які є в розпорядженні президента

До кінця серпня підготують щонайменше 30 тис. місць для переселенців в Києві та 15 областях

У Нікополі від артобстрілу загинула жінка, ще одна – травмована

Рубіо очолить переговори щодо гарантій безпеки України

Групи планування Коаліції охочих зустрінуться з представниками США цими днями, говоритимуть по гарантії безпеки для України

У Харкові завершені аварійно-рятувальні роботи у 5-поверховому житловому будинку

Суд продовжив запобіжний захід Шабуніну у вигляді особистого зобов'язання до 19 жовтня

Швейцарія готова приймати мирні переговори та обіцяє Путіну "імунітет" від арешту за ордером МКС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА