Інтерфакс-Україна
00:32 01.12.2022

Кулеба обговорив зусилля щодо реалізації формули миру з главою МЗС Данії

1 хв читати
Кулеба обговорив зусилля щодо реалізації формули миру з главою МЗС Данії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зусилля щодо реалізації формули миру з головою МЗС Данії Йєппе Кофодом (JeppeKofod).

"За два роки нашої спільної роботи з моїм датським колегою Йєппе Кофодом ми пройшли через безліч криз і стали справжніми друзями. На сьогоднішній зустрічі ми обговорили тверду та постійну підтримку Данією України, а також зусилля щодо реалізації формули світу Володимира Зеленського", - написав Кулеба у мікроблог Твіттер в ніч на четвер.

Раніше повідомлялося, що він обговорював це питання з міністрами закордонних справ Канади Мелані Жолі та Туреччини Мевлютом Чавушоглу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запоріжжя: Масштабна пожежа в п’ятиповерховому будинку – 9 постраждалих, серед них діти

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, загибла жінка та травмована дитина

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА