13:25 01.12.2022

Іспанська поліція повідомила про перехоплення пакета із вибухонебезпечним вмістом на ім'я прем'єра

1 хв читати
Іспанська поліція повідомила про перехоплення пакета із вибухонебезпечним вмістом на ім'я прем'єра

Поштове відправлення з вибухонебезпечним вмістом, адресоване голові уряду Іспанії Педро Санчесу, перехопила іспанська поліція, повідомило у четвер іспанське телебачення РТВЕ, зазначивши, що це сталося 24 листопада.

"Пакет голові уряду відправили звичайною поштою. Його виявили співробітники служби безпеки у канцелярії прем'єра", - повідомляє телеканал.

Це вже четвертий випадок останнім часом, коли небезпечні посилки надходять на адреси урядових, військових, стратегічних та дипломатичних структур в Іспанії.

Раніше у четвер стало відомо, що співробітники іспанських спецслужб виявили вибуховий пристрій у поштовому відправленні, одержувач якого - Центр супутникового зв'язку Іспанії.

Напередодні дві підозрілі посилки надійшли до посольства України в Мадриді, а також на фабрику в Сарагосі, де займаються розробкою та виробництвом військової техніки для піхоти. Перша посилка була адресована українському послу. Співробітник посольства, який відкрив посилку, дістав легку травму руки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА