Інтерфакс-Україна
19:53 02.12.2022

Києво-Печерську лавру зареєстровано як монастир у складі ПЦУ

1 хв читати
Києво-Печерську лавру зареєстровано як монастир у складі ПЦУ

Свято-Успенську Києво-Печерську лавру зареєстровано в Єдиному державному реєстрі як чоловічий монастир Православної церкви України, повідомляє пресслужба ПЦУ в п'ятницю.

Зазначено, що статут монастиря було зареєстровано 1 грудня, а вже 2 грудня відомості про нього було внесено до Єдиного реєстру (номер юрособи в реєстрі – 45081205).

У ПЦУ додають, що очолювати монастир як юридичну особу буде Митрополит Київський та всієї України Епіфаній (Сергій Думенко), який за посадою "є священно-архімандритом, тобто канонічним і духовним керівником Київської лаври".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль на зустрічі із Домбровскісом наголосив на важливості ухвалення рішення щодо репараційного кредиту

ВАКС заочно взяв під варту Міндіча

Європа має чіткий курс: жодного нав'язаного Україні миру - Мерц

Через ворожі обстріли у Херсонській області зазнали поранень 13 цивільних - прокуратура

Битва за Покровськ та Мирноград триває, логістика забезпечується дронами – DeepState

ССО уразили пусковий район Shahed у Криму

Прем'єр Нідерландів у розмові із Зеленським: жодних рішень щодо України без українців, і жодних рішень щодо Європи без європейців

Третій армійський корпус спростував інформацію про нібито окупацію Ставків та Новоселівки під Лиманом

Число постраждалих в Дніпрі зросло до 43 осіб, 10 у важкому стані – обладміністрація

В ДПСУ не коментують інформацію про нібито заборону Єрмаку виїжджати з України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА