Інтерфакс-Україна
20:39 02.12.2022

Міноборони скасувало акредитацію журналістам видання "Страна"

1 хв читати
Міноборони скасувало акредитацію журналістам видання "Страна"

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив про скасування Міністерством оборони України акредитації для журналістів видання "Страна".

"Обходити закони під час війни – це справа недружніх осіб та організацій у нашій державі. Тому Міністерство культури та інформполітики звернулося до Міноборони з проханням скасувати акредитацію представників ресурсу "Страна", які використовували акредитацію іншого ЗМІ для здійснення своєї діяльності. Акредитацію скасовано", - написав Ткаченко в телеграм-каналі.

Водночас він подякував оборонному відомству "за швидку реакцію". "Та хочу застерегти всіх, кого санкції вже торкнулись, від подібних дій. Ми все бачимо та контролюємо", - додав Ткаченко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Колапсу на АЗС з 1 травня через додавання в бензини 5% біоетанолу не буде – СЕО "ОККО"

Шмигаль з 21 квітня проведе переговори у Вашингтоні для підписання угоди з США про створення інвестфонду відбудови до 26 квітня – Меморандум

Офіс корпорації "АТБ" у Дніпрі пошкоджено ракетним обстрілом

Кількість поранених внаслідок обстрілу Харкова зросла до 74

Суд виніс вироки у справі ДП "Червоний землероб", всіх обвинувачених звільнено від покарання через закінчення строків давності

Троє мирних жителів загинули на Донеччині минулої доби

ДБР викрило фіктивне працевлаштування чоловіків в одному з Центрів Міноборони

Міністри закордонних справ країн ЄС відвідають Київ 9 травня – глава МЗС Франції

ППО збила 3 ракети із 6-ти та 23 БпЛА – Повітряні сили

Ламмі за результатами зустрічей у Парижі: Ми наполегливо працюємо з союзниками над забезпеченням тривалого миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА