Інтерфакс-Україна
12:33 03.12.2022

Естонія закупить у США HIMARS

1 хв читати
Естонія закупить у США HIMARS

Генеральний директор Державного центру оборонних інвестицій (RKIK) Естонії Магнус-Вальдемар Саар підписав з американським агентством зі співробітництва у сфері оборони та безпеки (dsca) договір про закупівлю реактивних систем залпового вогню HIMARS, повідомив у суботу портал телерадіомовлення ERR.

Загальна вартість контракту становить понад $200 млн, наголошується в повідомленні.

"У пакет входять ракети, дальність дії яких становить від 70 до 300 кілометрів", - сказав керівник відділу озброєнь центру оборонних інвестицій Раміль Ліпп (Ramil lipp).

У рамках угоди, крім реактивних систем залпового вогню, Естонія також закупить боєприпаси і засоби зв'язку. Угода передбачає і вирішення питань, пов'язаних з навчанням і логістикою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посли ЄС погодилися продовжити ще на пів року персональні санкції для фізичних та юросіб за війну РФ проти України

ДБР проводить обшуки у заступника голови ВККС

Укрпошта офіційно ввела в обіг нову поштову марку "Місто Героїв. Маріуполь"

НЕФКО працює над проєктом школи з близьким до нульового споживанням енергії

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА