Інтерфакс-Україна
05:43 04.12.2022

Зеленський на відкритті виставки до 300-річчя Сковороди: Наша перемога стає силою нашої єдності

1 хв читати
Зеленський на відкритті виставки до 300-річчя Сковороди: Наша перемога стає силою нашої єдності

Президент України Володимир Зеленський відвідав відкриття виставки з нагоди 300-річчя від дня народження українського філософа та письменника Григорія Скороводи.

"Відвідали сьогодні відкриття виставки "Світ Сковороди" до 300-річчя від дня народження найбільшого українського мислителя та письменника Григорія Сковороди. Філософа та поета, який навчав людей, що таке справжнє ставлення до життя і як людині пізнати себе", - написав Зеленський у телеграм-каналі в суботу ввечері.

За його словами, виставка є прикладом турботи про українську культуру та ідентичність, незважаючи на складнощі.

"Бо наша перемога стає саме силою нашої єдності: нашого вміння працювати разом заради українських інтересів та здатності підтримати один одного", - підсумував президент.

Раніше повідомлялося, що Зеленський у п'ятницю під час спілкування зі студентами та викладачами університету Григорія Сковороди у Переяславі в рамках культурно-мистецького форуму "Сковорода 300" заявив, що сьогодні в українському суспільстві є прагнення до відновлення власної культурно-історичної спадщини та ідентичності, які довгі час було забуті через радянську владу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ майже повністю вийшли з Курської області, пауза у наданні розвідданих припала на критичні дні наступу армії РФ

Український кінооператор Недря прокоментував зйомку разом із російською режисеркою кліпу для представника Естонії на "Євробаченні-2025"

Путін вимагає призупинення всіх поставок зброї в Україну під час перемир'я

Представники ОПК та Сил оборони України у березні зазнали нових кібератак - CERT-UA

Військовослужбовці зможуть здобувати вищу освіту без відриву від служби

УЧХ допоміг знайти роботу понад 1000 особам

СБУ затримала агента РФ, який наводив ракети на об’єкти ЗСУ в центральній Україні

Понад 90% того, що Данія робить для Україні, пов'язано зі зброєю та обладнанням - посол

До експлуатації у Силах оборони допущено наземний робот "Лють" українського виробництва

Нацполіція: від початку року зафіксовано 8 випадків зачепінгу, постраждали 9 дітей

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА