Інтерфакс-Україна
12:17 04.12.2022

У Києві та Київській області тривають екстрені відключення е/е, планові графіки поки що не працюють - ДТЕК

1 хв читати
У Києві та Київській області тривають екстрені відключення е/е, планові графіки поки що не працюють - ДТЕК

Екстрені відключення електроенергії тривають у Києві та області у неділю, 4 грудня, графіки планових відключень поки що не діють, повідомляє ДТЕК Київські електромережі.

"У Києві відбуваються екстрені відключення світла. Складені раніше графіки стабілізаційних відключень поки що не діють", - йдеться на сайті.

Також, згідно з інформацією ДТЕК, у Київській області в неділю теж діють аварійні відключення електроенергії, відповідно, планові графіки відключень не працюють.

Енергетики ДТЕК разом з фахівцями НЕК "Укренерго" та іншими екстреними службами та органами державної влади роблять все можливе для якнайшвидшої стабілізації ситуації.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

Ердоган заявив про загрозу безпеці судноплавства в Чорному морі через напади на танкери РФ

Консультації щодо Держбюджету-2026 продовжаться у вівторок - Кравчук

Україна обговорює закупівлю винищувачів Rafale – зустріч Зеленського з керівництвом Dassault Aviation

ДОТ діяв професійно і етично при закупці бронежилетів у "Мілікон ЮА" - очільник АОЗ

Окупанти вдарили дроном по авто з цивільними на Харківщині, двоє людей поранено

Армія РФ з початку року втратила 32 дивізії особового складу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА