Інтерфакс-Україна
11:21 05.12.2022

Окупанти обстріляли Сумську область із мінометів та ствольної артилерії, пошкоджено лінію електропередач – голова ОВА

1 хв читати
Окупанти обстріляли Сумську область із мінометів та ствольної артилерії, пошкоджено лінію електропередач – голова ОВА

Російські окупанти вранці у понеділок обстріляли прикордонні райони Сумської області з мінометів та ствольної артилерії, повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.

За його словами, обстрілу із мінометів 120-мм калібру зазнала Білопільська громада.

"Було 23 "прильоти". Внаслідок обстрілу пошкоджена лінія електропередач", - написав Живицький у телеграмі.

Він зазначив, що окупанти також обстріляли з мінометів Великописарівську громаду, там підтверджено два "прильоти".

"І ще 30 снарядів зі ствольної артилерії ворог спрямував на Новослобідську громаду. Наслідки обстрілів уточнюються", - підсумував голова ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄС знову не зміг ухвалити рішення щодо відкриття переговорних кластерів з Україною

ЄС заявляє про необхідність активізувати зусилля з військової підтримки України – заяві до висновків саміту ЄС

ЄС продовжить мирні зусилля, зокрема через Коаліцію охочих – заява до висновків саміту ЄС

ЄС заявляє про непохитну підтримку Україні в межах її міжнародно визнаних кордонів – заява до висновків саміту ЄС

Свириденко в Черкасах провела виїзний Кабмін з питань ветеранської політики та обговорила підтримку бізнесу

Європейська рада доручила Єврокомісії розробити пропозиції щодо фінансування України на 2026-2027 роки, пов’язане з росактивами – заява до висновків саміту

Українська делегація провела низку двосторонніх зустрічей у Брюсселі в рамках Європейської ради

Білий дім: Трамп хоче бачити дії, а не лише розмови

Кошта: ЄС оголошує – ми прагнемо задовольнити фінпотреби України на наступні 2 роки

Російські військові літаки порушили повітряний простір Литви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА