Інтерфакс-Україна
12:22 05.12.2022

У найближчі дві доби в Україні переважно без опадів, подекуди дощ із мокрим снігом

2 хв читати
У найближчі дві доби в Україні переважно без опадів, подекуди дощ із мокрим снігом

В Україні у вівторок, 6 грудня, вночі без опадів, удень дощ і мокрий сніг, місцями ожеледь, повідомляє Укргідрометцентр.

Температура вночі 0-5° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

На решті територій мінлива хмарність, без опадів, температура вночі 6-11°, у східних областях до 14°, на півдні країни 3-8° морозу. Вдень від 4° морозу до 1° тепла, на півдні Одеської області 2-7° тепла.

У західних і північних областях на дорогах подекуди ожеледиця.

Вітер південно-східний, 7-12 м/с, в південно-східній частині місцями пориви 15-18 м/с.

У Києві без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 9-11°, вдень 2-4° морозу.

Як повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського, найвищу температуру вдень 6 грудня в Києві було зафіксовано в 1986 році, вона становила 13,4°, найнижчу вночі - 20,2° нижче нуля в 1959 році.

У середу, 7 грудня, в східних областях без опадів, 8 грудня невеликий сніг. Температура 7 грудня вночі 8-13° морозу, вдень 2-7° морозу, 8 грудня вночі 2-7° морозу, вдень близько 0°.

У західних областях уночі помірний, удень невеликий мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, ожеледиця, на дорогах подекуди ожеледиця. Температура вночі 0-5° морозу, вдень від 3° тепла до 2° морозу.

У південній частині країни невеликий дощ, уночі з мокрим снігом. Температура вночі 0-5° морозу, вдень 0-5° тепла, в Криму й на півдні Одеської області до 8°.

У північних і центральних областях невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Температура вночі 3-8° морозу, вдень 0-5° морозу.

Вітер переважно південно-східний, 7-12 м/с, окрім заходу, подеколи пориви 15-20 м/с.

У Києві невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, з поривами 15-18 м/с. Температура вночі 5-7°, вдень 1-3° морозу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп задоволений розмовою з Путіним та сподівається на швидку роботу над повним припиненням вогню

Макрон після розмови між Трампом і Путіним наголосив на необхідності міцного припинення вогню та переговорів лише за участі України

МЗС України рішуче засуджує замах на президента Сомалі

Шольц: Згода Путіна призупинити атаки на енергетичну інфраструктуру України "може стати важливим першим кроком" на шляху до миру

Шольц після переговорів з Макроном: Ми обидва погоджуємося, що Україна може покластися на нас

Італія та Іспанія не готові підтримати план ЄС щодо збільшення військової допомоги Україні

ЄС, держави-члени та партнери запускають III фазу "U-LEAD з Європою": 62 млн євро спрямують на посилення місцевого самоврядування та розвиток

В Кремлі стверджують, що Путін після розмови з Трампом дав команду призупинити удари по енергоінфраструктурі і провести обмін полоненими

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА