Інтерфакс-Україна
06:54 06.12.2022

Судно доставить українське продовольство в Італію

1 хв читати
Судно доставить українське продовольство в Італію

Український порт у понеділок залишив один суховантаж із майже 22 тис. тонн кукурудзи, повідомляє Спільний координаційний центр (СКЦ).

"5 грудня одне судно, BC Reada, вийшло з порту Одеси, воно перевозить до Італії загалом 21 955 тонн кукурудзи в рамках чорноморської зернової ініціативи", - йдеться у повідомленні.

До Чорноморська також прямує одне судно, яке 5 грудня пройшло морським гуманітарним коридором.

СКЦ зазначає, що 67 суховантажних суден чекають дозволу на заходження в порти України, 28 завантажених суден готуються до огляду в турецьких територіальних водах, щоб вирушити далі до пунктів призначення.

"Станом на 5 грудня загальний тоннаж зерна та іншої агропродукції, експортованої з трьох українських портів, становить 13 045 403 тонн. Загалом нині було дозволено рух 1050 суден: 525 - на прибуття в українські порти та 525 - на вихід із них", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган закликав Путіна до "обмеженого припинення вогню" в Україні

Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ

Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА