Інтерфакс-Україна
08:31 06.12.2022

Від початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 3469 воєнних злочинів

1 хв читати
Від початку деокупаційних заходів на Харківщині зареєстровано 3469 воєнних злочинів

На звільнених ЗС України територіях Харківської області працівники вибухотехнічної служби Нацполіції продовжують обстеження та розмінування населених пунктів, від початку деокупаційних заходів вони відпрацювали вже близько 1 956,4 га території.

"Співробітниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 956,4 га. Вилучено 26 596 вибухонебезпечних предметів, знищено – 4 471", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Крім того, слідчі Нацполіції України зареєстрували 3469 воєнних злочинів, скоєних загарбниками під час окупації. З цих кримінальних проваджень переважна більшість (3067) зареєстрована за ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) КК України. Ще 344 кримінальні провадження розпочато за ст.111-1 (колабораційна діяльність) КК України.

Минулої доби правоохоронці разом із військовими на блокпостах перевірили понад 1 728 машин за підозрою в причетності до диверсійно-розвідувальних груп та у проведенні пропагандистської діяльності до територіальних підрозділів поліції було доставлено для перевірки 64 особи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров повідомив про розмову з Віткоффом, Рубіо, Кушнером та радниками з нацбезпеки трьох країн-партнерів

На зустрічі радників 3 січня очікується участь представників понад 10 країн, а також НАТО, Єврокомісії та Євроради – Умєров

Кулеба: Сім громад України передають майже 40 автобусів для Одеси

Двоє українських моряків, захоплених піратами у водах Західної Африки, звільнені з полону – МЗС

Львів передає Одесі 10 автобусів – мер

Окупанти завдали дронового удару по Нововоронцовці Херсонської області, є загиблий

Генштаб: Уражено Туапсинський НПЗ, Таманьнєфтєгаз та низку інших цілей російських окупантів

Послам Індії, Пакистану та держав Центральної Азії донесли неприпустимість підігравання пропаганді РФ щодо "резиденції Путіна" - МЗС

Зеленський звільнив Магомедова з поста голови НКЦПФР – указ

Ворог просунувся на Сумщині та Донеччині на 7,9 кв. км за добу – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА