Інтерфакс-Україна
10:03 06.12.2022

В Одесі перезапущені та працюють усі районні котельні, малі котельні не працюють через відсутність електропостачання - міськрада

1 хв читати
В Одесі перезапущені та працюють усі районні котельні, малі котельні не працюють через відсутність електропостачання - міськрада

 Усі 11 районних котелень в Одесі перезапущені та працюють, подаючи тепло до будинків жителів міста, повідомляє пресслужба Одеської міськради у вівторок.

"Усі 11 районних котелень перезапущені, працюють і подають тепло до будинків одеситів. Співробітники житлово-комунальних сервісів та керуючих компаній проводять роботи з розповітрювання системи", - йдеться у повідомленні.

При цьому, в ньому зазначається, що зі 146 малих котелень в Одесі поки що працюють лише 12. "Усі інші поки що залишаються без електропостачання", - наголосили у міськраді.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували Дніпропетровщину безпілотниками: 19 людей поранено, серед них троє дітей

Окупанти за добу втратили 920 осіб та 81 од. спецтехніки - Генштаб

У Швейцарії європейські лідери обговорять план Трампа та вимагатимуть відмови від ідеї передачі Донбасу Росії

23 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Пожежа на Черкащині забрала життя чотирьох дітей, ще одна постраждала – ДСНС

ОВА: Шестеро поранених в результаті обстрілу Запоріжжя, пошкоджені будівлі та автівки

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Сили оборони відбили з початку доби 157 бойових зіткнень - Генштаб

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками, виникли пожежі – обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА