Інтерфакс-Україна
12:02 06.12.2022

Посол США Брінк: у День ЗСУ ми вшановуємо воїнів-героїв України, які борються за своє вільне майбутнє

1 хв читати
Посол США Брінк: у День ЗСУ ми вшановуємо воїнів-героїв України, які борються за своє вільне майбутнє

Посол США в Україні Бріджит Брінк привітала військовослужбовців української армії з Днем Збройних сил України. Відеоролик із привітанням був оприлюднений на сторінці посла у твіттері.

"У День Збройних сил України я вітаю героїчних чоловіків і жінок, які мужньо захищають свою державу від самого початку повномасштабної війни Росії проти України. Світ знає, за що ви боретеся: за ваші родини, ваші домівки і ваше майбутнє у вільній, демократичній та успішній Україні", - наголосила Брінк у привітанні.

Вона також підтвердила, що США продовжать підтримувати Україну у боротьбі проти російської агресії.

"Я бажаю сім'ям усіх українців можливості жити вільно у своїй країні, безпечно у мирі, який ви здобуваєте своєю мужністю і за непохитної підтримки тих, хто вас підтримує. Я пишаюся тим, що представляю Сполучені Штати та американський народ, який вірить у вашу справу і підтримуватиме Україну в боротьбі проти варварської агресії Росії стільки, скільки буде потрібно", - наголосила посол.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Пацієнти обурені діями держпідприємства та двох торгових компаній щодо завищення цін на ліки

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА