Інтерфакс-Україна
12:22 07.12.2022

Суди для здійснення правосуддя мають забезпечуватись електроенергією – голова Верховного Суду

1 хв читати
Суди для здійснення правосуддя мають забезпечуватись електроенергією – голова Верховного Суду

 Українські суди для здійснення правосуддя мають забезпечуватись електроенергією, вважає голова Верховного Суду Всеволод Князєв.

"Судовій владі без світла працювати абсолютно неможливо, адже ми настільки сьогодні обмежені вимогами щодо функціонування відповідних електронних систем, що без них рішення суду не може бути ухвалене", - сказав він у межах ХІ щорічного судового форуму у середу.

Князєв, зокрема, розповів про роботу системи автоматичного розподілу справ та фіксацію судового процесу технічними засобами.

"Без світла суд не може розглядати справу, розподілити її, зафіксувати та внести до електронного реєстру. Без усього цього суд не працює. Тому необхідно забезпечувати суди електроенергією, генераторами або відключати їх в останню чергу", - наголосив він.

Водночас Князєв зазначив, що наразі органи судової влади вивчають питання можливості дистанційної роботи суддів.

"Наразі думаємо, що безпечніше для суддів – чи безпечніше з дому, чи безпечніше в суді. Якщо в суді буде світло, то проводитимемо судові засідання в судах, але якщо будуть обстріли, то будемо дивитися за ситуацією, де буде безпечніше", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Колишній артист цирку отримав 8 років ув'язнення за передачу РФ даних щодо Сил оборони у Харкові

Велика Британія перекаже GBP2,5 млрд готівки від продажу "Челсі" до фонду України – ЗМІ

Чоловік загинув на Херсонщині через атаку російського БпЛА

Понад 55% українців проти участі у нацвідборі на "Євробачення" артистів, які в 2014-2022 рр. виступали в РФ

Представник України при ЄС Ченцов: Рішення саміту ЄС щодо репараційного кредиту Україні має стратегічне значення

Прем'єрка Італії: Домогтися згоди ЄС щодо заморожених російських активів буде далеко не просто

Українці - за пріоритетне фінансування ветеранських програм та цивільного захисту для відновлення в умовах війни - опитування

ДБР перевірить своїх працівників на можливу причетність до оприлюднення приватних фото Шабуніна

Українці назвали найбільшою після бойових дій проблемою корупцію у владі, у майбутньому бояться падіння доходів

Тумани очікуються у західних, південно-західних та центральних областях у середу ввечері та в четвер зранку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА