Інтерфакс-Україна
09:56 08.12.2022

Окупанти завдали ракетного удару по Куп'янську, ніхто не постраждав

1 хв читати

Російські окупаційні війська вранці у четвер (близько 4:30) завдали ракетного удару по Куп'янську Харківської області, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Ракета С-300 влучила в землю під фундаментом адмінприміщення. Зруйновано стіну будівлі, пошкоджено авто, вибито вікна. Попередньо - без постраждалих", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

Крім того, за його словами, напередодні внаслідок ворожих обстрілів у Куп'янську було пошкоджено житловий будинок, сталася пожежа. Жертв та постраждалих немає. Унаслідок обстрілу ракетами С-300 у районі смт Печеніги Чугуївського району сталися пожежі у полях.

"Дякую нашій ППО, якби не їхні професійні дії, наслідки були б набагато більшими", - зазначив Синєгубов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

В Україні на 90 днів подовжать воєнний стан і мобілізацію - нардеп

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА