Інтерфакс-Україна
21:15 11.12.2022

Швеція розширюватиме підтримку Україні

1 хв читати
Швеція розширюватиме підтримку Україні

Швеція розширюватиме підтримку Україні та розглядатиме цю допомогу як інвестицію у спільну безпеку, сказав міністр оборони Швеції Пол Йонсон, який прибув до України з візитом.

"Кілька тижнів тому уряд Швеції затвердив 9-й пакет допомоги Україні, який на 50% більший за попередній пакет", - повідомив Йонсон на спільній з міністром оборони України Олексієм Резніковим пресконференції в Одесі в неділю.

Як зазначив він, збільшення допомоги для України – це відповідь на наростаючу ескалацію з боку Росії. "Ми бачимо великі історичні дії України, яка протистоїть Росії. Ми бачимо, як Росія постійно порушує права людей, атакує університети, школи, лікарні", - сказав він.

"Швеція не лише підтримує Україну, але розглядає цю підтримку як інвестицію у спільну безпеку", - сказав він.

За його словами, новий пакет допомоги міститиме системи ППО, амуніцію, спеціальний пакет для проходження зими.

Як зазначив Йонсон, з 1 січня Швеція головуватиме у Раді Європи, що також стане позитивним чинником для посилення підтримки України у Європі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Магістральний аміакопровід "Тольятті-Одеса" пошкоджено через обстріл в Донецькій області – ОВА

Кличко попередив про перебої зі електрикою й водопостачанням через атаку російських БпЛА

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Лозівське КП "Теплоенерго" відбило масштабну кібератаку – мер

Трамп вважає, що Україна і РФ невдовзі опиняться за столом переговорів і не виключає застосування додаткових санкцій проти РФ

Сили оборони відбили з початку доби 199 ворожих атак - Генштаб

Вірменія відмовилася видати росіянам громадянина Грузії, який воював на боці ЗСУ

Одну людину поранено внаслідок ворожого удару під час відновлювальних робіт у Сумській області – ОВА

НАБУ та САП повідомили про підозру прокурору Офісу Генпрокурора

Виконавча рада ЮНЕСКО ухвалила рішення щодо продовження моніторингу ситуації на ТОТ Криму

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА